Sürdürülebilirlik
yeniden icat edildi

Çevre aşkına.
Sürdürülebilir bulaşık yıkama teknolojisi

Winterhalter, sorumluluk sahibi bir şirket olarak kaynakların korunmasını ve sürdürülebilir bulaşık yıkama çözümlerini teşvik etmektedir. Yenilikçi teknolojilerle su, güç ve deterjan kullanımını asgari seviyeye düşürüyoruz. Böylece çevreyi koruyor ve müşterilerimizin işletme maliyetlerini düşürüyoruz.

irt – Akıllı Kaynak Teknolojisi

Winterhalter’in irt konsepti sayesinde en iyi yıkama sonuçları elde edilirken kaynakların tüketimi de kalıcı olarak düşürülebilir. Daha az güç, su, deterjan ve parlatıcı kullanarak her bulaşık yıkama işlemi ile çevreyi korursunuz.

Isı geri kazanımı ile enerjiden tasarruf edin

Winterhalter bulaşık makinelerinin Energy versiyonlarındaki enerji tasarrufundan verimli ısı geri kazanımı sistemleri sorumludur. Energy fonksiyonu, sıcak atık havayı giren soğuk suyu ısıtmak için kullanır. Belirli makine serileri için kullanılabilen ilave atık su ısı eşanjörleri ve ısı pompaları da enerji tasarrufuna katkı sağlar.

Su tüketimini kalıcı olarak düşürün

Winterhalter’de yıkama sonuçlarının mükemmel olması için gerekli dört etken (sıcaklık, zaman, kimyasallar, mekanik aksam) hassas bir şekilde yıkanacak parçalara, tipik kirlenmelere ve münferit koşullara uyarlanır. Bulaşık makinesi, su hazırlama, deterjan ve parlatıcı ile bulaşık basketi su tüketiminin mümkün olduğunca düşük tutulabilmesi için en iyi şekilde modüle edilmiştir.

Tüm makinelerdeki etkili durulama ve filtreleme sitemleri, su tüketiminin düşürülmesini ve yeniden durulama suyu miktarlarının optimize edilmesini sağlar.

Minimum deterjan ve parlatıcı tüketimi

Tam olarak kalibre edilmiş bileşenler (makine, su hazırlama, kimyasallar, bulaşık basketleri) sayesinde deterjan ve parlatıcılar mümkün olan en küçük optimum miktarlarda dozajlanır. Bu da her yıkama işlemiyle, çevrenin korunmasına katkıda bulunduğumuz anlamına gelir.

Deterjanlarımızın ve parlatıcılarımızın geliştirilme aşamasında çevre dostu ve programda atık suyun pH değerini düşük tutan özel organik deterjanlar olmasına büyük önem veriyoruz.

Daha fazla bilgi/İletişim

* işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!

Aşağıdaki konuda daha fazla bilgi almak istiyorum:
şu makine tipi:
şu konu: