Hijyen
yeniden icat edildi

Bulaşık makineleri için özel hijyenik tasarım.

Hijyen, özellikle de endüstriyel mutfaklar olmak üzere yıkama yapılan ortamlarda büyük öneme sahiptir. Winterhalter'in set altı bulaşık makinelerinden konveyörlü makinelere kadar makinelerini geliştirirken ciddi bir şekilde iyi düşünülmüş bir hijyen konsepti olmasına yoğunlaşmasının sebebi budur. Konveyörlü makinelerin özel hijyenik tasarımı, kir ve bakteri birikmesini engeller. Bu da, hijyenik bir işlem garanti eder ve sürdürülebilir bir şekilde yıkama masraflarını düşürür.

180° dönen hijyenik kapaklar.

Çift duvarlı, iç tarafı pürüzsüz derin hijyen kapakları, kir ve bakterilere içeri girme fırsatı vermez. 180° dönerek, kapak içlerinin elle kolayca temizlenebilmesine imkan sağlar. Ayrıca, makinenin iç kısmına da en iyi şekilde erişilebilir.

Otomatik temizleme

Çalışma sırasında dönen nozullar, makinenin kapak alanını durulama seksiyonundaki tanktan alınan temiz su ile düzenli olarak temizleyebilir. Çalışma gününün sonunda bulaşık makinesi alanının tamamı temiz su ile yıkanır ve deterjan filosu tahliye edilir. Bu da hijyeni garanti eder ve elle temizleme zahmeti büyük oranda azalır.

Katı yağ filtreli egzoz sistemi

MT Serisinin hijyen konseptine, eşsiz bir egzoz sistemi dahildir. Katı yağ filtresi, egzoz kanalını kirlenmeye karşı korur ve böylece birikme önlenir. Hiçbir katı yağ mutfak alanına giremez - mutfak ikliminin olumlu olması için büyük bir artı.

İyi düşünülmüş hijyen konsepti

Derin hijyen tankları, olukları olmayan pürüzsüz ve hijyenik bir arka yüzey ve iki döner yıkama koluna sahip ısı eşanjörlü yıkama sistemi ile Winterhalter MT Serisinin iyi düşünülmüş hijyen konseptini tamamlar. Yıkama işlemi, DIN 1051 hijyen standardına uygun bir şekilde gerçekleşir.

Daha fazla bilgi/İletişim

* işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!

Aşağıdaki konuda daha fazla bilgi almak istiyorum:
şu makine tipi:
şu konu: