Verimliliği yeniden icat ediyoruz

En iyi yıkama sonuçları ve maksimum verim.

Endüstriyel tip bir bulaşık makinesi alırken en önemli karar kıstaslarından, bazıları su ve enerji tüketimidir. Çünkü bir bulaşık makinesinin karlı bir alım olup olmaması sadece satış fiyatına değil, aynı zamanda büyük ölçüde tüketim değerlerine de bağlıdır. Winterhalter; tüm bulaşık makinelerindeki su, güç ve deterjan tüketimini asgari seviyeye indirgemek için en modern teknolojiyi kullanmaktadır. Bu da işletme maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürecektir.

irt – Akıllı Kaynak Teknolojisi

Winterhalter’in irt konsepti sayesinde en iyi yıkama sonuçları elde edilirken kaynakların tüketimi de kalıcı olarak düşürülebilir. Daha az güç, su, deterjan ve parlatıcı kullanırsınız. Bu da işletme maliyetlerinizi azaltır ve her yıkama işlemiyle çevreyi korur.

Sarf malzemelerini azaltın - daha ekonomik yıkayın

Winterhalter’in iyi düşünülmüş durulama çözümleri enerjinin, suyun ve deterjanların ekonomik olarak kullanılmasını garanti eder. Winterhalter bulaşık makinelerinin Energy versiyonlarındaki verimli ısı geri kazanımı sistemleri, sürdürülebilir enerji tasarrufundan sorumludur. Nemli ve sıcak su buharı doğrudan iç kısımdan emilir ve enerjisini giren soğuk suyu ısıtmak için kullanır. Ayrıca tüm makine serilerindeki etkili sabun köpüğü filtreleme sistemleri, su ve deterjan kullanımının asgari seviyeye indirilmesine katkı sağlar.

Hasardan kaçının - masraflardan tasarruf edin

Winterhalter, yenilikçi yıkama teknolojisi ile mükemmel yıkama sonuçları garanti eder. Ayrıca yıkama işleminin tasarruflu olacağına da güvenebilirsiniz. Bu da bardakların kırılmasının veya kaliteli bulaşıkların üzerindeki süslemelerin zarar görmesinin önlenmesine yardımcı olur. Sizin açınızdan bu, yeni satın alımlarla beklenmedik masraflar çıkmaması ve işletme masraflarınızın artmaması anlamına gelir.

Daha fazla bilgi/İletişim

* işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!

Aşağıdaki konuda daha fazla bilgi almak istiyorum:
şu makine tipi:
şu konu: