Çatal-Kaşık-Bıçak yıkama
yeniden icat edildi

Silmeden parlayan çatal-kaşık-bıçak takım seti.

UC serisi çatal kasik bıçak yıkama makineleri ve kompakt AT Excellence-S ters osmoz cihazı; göz kamaştıran, silme gerektirmeyen yıkama sonuçları için mükemmel ikilidir. Çatal kasik bıçak takımı parçalarınız parıldar - zaman alan ve hijyenik olmayan silme işlemi geçmişte kaldı. Yıkama işleminin ardından çatal kasik bıçak takım parçaları hemen yeniden kullanıma hazırdır. Zaman ve para tasarrufu sağlarsınız.

Çatal bıçak yıkama makineleri - silerek parlatmadan parıldayan çatal bıçak.

UC serisindeki özel olarak geliştirilen çatal bıçak yıkama makineleri, çatal bıçak takımı parçalarının hijyenik bir şekilde temizlenmesini garanti eder. Yıkama basıncı ve sıcaklığı, tam olarak çatal bıçak yıkamanın gereksinimleri için ayarlanmıştır. 5 dakikalık yıkama işleminin ardından ayrıca silerek parlatmaya gerek kalmadan mükemmel şekilde parlayan çatal bıçak takımı parçaları alırsınız ve aynı zamanda büyük zaman ve maliyet tasarrufları sağlarsınız.

Parıldayan yıkama sonuçları için AT Excellence-S ters ozmos.

İşlenmemiş su çeşitli ilave içerikler içermektedir. Bu malzemeler çatal bıçak takımı parçaları üzerinde leke olarak görülen tortular bırakabilir. AT Excellence-S ters ozmos cihazı, işlenmemiş suya basınç uygulayarak membranlardan geçirir ve tortu bırakacak malzemelerin tamamının yaklaşık %98’i filtrelenir. Yıkamanın ardından çatal bıçak takımı parçaları üzerinde tortu kalmaz ve böylece sonrasında silerek parlatmak gereksiz kalır.

Kapsamlı sistem sayesinde mükemmel yıkama sonuçları.

Winterhalter sisteminde tüm bileşenler yıkama sonuçlarının mükemmel olmasına katkı sağlar. Bu nedenle Winterhalter çatal bıçak yıkama makineleri ve uygun su arıticının yanında yüksek performanslı deterjanlar ve durulama hijyeni ürünleri de sunmaktadır. Ek olarak bir çatal bıçak daldırma teknesi kullanılmasını öneriyoruz.

Daha fazla bilgi/İletişim

* işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!

Aşağıdaki konuda daha fazla bilgi almak istiyorum:
şu makine tipi:
şu konu: