Bardak yıkama
yeniden icat edildi

Pırıl pırıl bardaklar için esnek basınç ayarı.

Esnek basınç ayarlı yıkama sistemi VarioPower, UC serisi bardak yıkama makinelerini eşsiz kılar. Bunlar, her tür bardak için ayrı bir programı olan dünyadaki ilk bulaşık makineleridir. İnce şarap bardaklarına karşı nazik ve sert bira bardaklarına karşı güçlüdür. Bu da en iyi şekilde muamele ile mükemmel parlaklık sağlar.

Değişken basınç ayarı

VarioPower ile Winterhalter yıkama basıncını kontrol edebilen tek tedarikçidir. Uygun standart programı seçerek ince, narin bulaşıklar düşük basınçta ve sağlam bulaşıklar yüksek basınçta yıkanabilir. Yıkamanın diğer etkenleri olan zaman, deterjan dozajlama ve sıcaklık otomatik olarak buna göre ayarlanır.

Yenilikçi eliptik yıkama alanı

Bir bulaşık makinesinin en önemli görevi, mükemmel hijyene sahip yıkama sonuçlarına ulaşmaktır. Üste ve alta yerleştirilmiş eliptik yıkama alanları en iyi yıkama performansı ve hatta yüzey kaplaması sağlar. Ana sistem ve durulama sistemi, püskürtülen sorunlu zerrecikler olmayacak şekilde aynı yıkama alanına yerleştirilmiştir.

Entegre yıkama ve durulama nozulları

Entegre yıkama ve durulama nozulları, eliptik yıkama alanlarına özgüdür ve boyutları, biçimleri, açıları değişiklik gösterir. Bunlar, tüm yüzeylerin kapsanması için yıkama akımlarının bulaşıklara farklı açılardan çarpmasını sağlar ve böylece en iyi yıkama sonuçları garanti edilir.

VarioPower teknik animasyonu

Daha fazla bilgi/İletişim

* işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır!

Aşağıdaki konuda daha fazla bilgi almak istiyorum:
şu makine tipi:
şu konu: